Про нас

Чи доводилося вам колись отримувати фінансову гарантію або будь-яку іншу фінансову послугу? Ви пам’ятаєте ці тони документів, дні або навіть тижні очікувань і у підсумку – відмова? Нажаль, це звичайна практика.

 

Якщо ви один з тих, хто бажає отримувати розрахунок фінансової послуги безкоштовно за 15 хвилин або швидше та не бажає даремно витрачати офісний папір, ви у правильному місці! Будь-яка з наших фінансових послуг доступна на сайті, наші договори публічні а розрахунок вартості послуг доступний он-лайн.

 

То ж, хто ми такі є? Артфінброк – це небанківська фінансова установа з більш ніж дворічним досвідом роботи. Ми є частиною Інтегрум Венчурс, приватного фонду, який інвестує в різні бізнеси, головним чином у нафтогазову промисловість. Ми надаємо фінансові послуги для бізнесу та приватних осіб. Ми технологічні, швидко приймаємо рішення, прозорі та фінансово стійкі.

 

Лампа, як джерело світла, міститься на нашому логотипі, тому що ми віримо, що яскраві ідеї рушать зміни та відчиняють двері для нових можливостей. У нашій повсякденній роботі ми поєднуємо інноваційний підхід до ризик-менеджменту із орієнтованістю на клієнта. Тому, ми віримо, що наші фінансові послуги незрівнянні і бажаємо вам приємної пригоди у світ фінансів з Артфінброк, вашим швидким та простим фінансовим партнером!

Контакти

Питання? Надішліть нам листа